Gdzie można zamówić baterie kwasowo-ołowiowe
25 cze 2020 Autor: BH Urządzenia Komentarze: 0

Gdzie można zamówić baterie kwasowo-ołowiowe

Eksploatacja elektrycznego wózka widłowego w dużej mierze zależy od stanu akumulatora. Wydajna bateria to nie tylko komfort podczas pracy, ale też zminimalizowane czasy przestoju. Na konkurencyjnym rynku wózków i akcesoriów można znaleźć szeroką ofertę baterii, ale wiele z nich to zakup podwyższonego ryzyka. Inne zaś oznaczają trudny do zaakceptowania koszt. Warto więc szukać kompromisu – i nie będą do używane baterie kwasowo-ołowiowe.

Polski producent

Baterie kwasowo-ołowiowe można zamówić prosto od polskiego producenta. Działająca od 1990 roku firma Bater gwarantuje szeroki wybór oraz nowoczesne technologie. W gamie są zarówno akumulatory zgodne z normą DIN (PzS) oraz normą BS (Pzb). Oznacza to, że bez trudu znajdzie się wysokiej jakości zamiennik do wózków czy paleciaków europejskich, koreańskich, japońskich czy amerykańskich marek. Co oczywiste, wiele z baterii będzie pasować do wózków produkcji dalekowschodniej, nie tylko najpopularniejszych marek.

Bater ma w katalogu między innymi szeroką paletę akumulatorów, których żywotność szacowana jest na 1500 cykli (wg IEC 254-1). To ważny powód przemawiający za zakupem zarówno kiedy nadszedł czas wymiany starego akumulatora, jak również kiedy zachodzi potrzeba zakupu drugiej takie samej baterii. To drugie rozwiązanie oznacza, że wózek może pracować bez zbędnych przestojów.

Wybór stosownej baterii zależy od kilku czynników. Bater opracował przyjazny dla użytkowników konfigurator, dzięki czemu bez trudu znajdzie się odpowiedni model. Wystarczy tylko zaznaczyć markę wózka (opcjonalnie model), napięcie akumulatora, typ ogniwa oraz wymiary skrzyni. Kilka kroków wystarczy, by zamówić porządny akumulator. Markowe zamienniki polskiej produkcji powstają w wysokim reżimie technologicznym, co przekłada się na coś więcej niż żywotność. Na uwagę zasługują też szybki czas ładowania i niskie straty energii. Szukając trwałej baterii do wózka, paleciaka czy podestu ruchomego, warto sprawdzić ofertę firmy Betar. Zakup bezpośrednio od producenta to dodatkowa oszczędność.

Sprawdź: http://www.bater.pl/

Tagi:
Udostępnij:

Komentarze: (0)

Podziel się swoją opinnią

Twój e-mial nie będzie widoczny. Pola oznaczone * są wymagane