F-Secure TOTAL
29 kwi 2020 Autor: DZ Aplikacje Komentarze: 0

F-Secure TOTAL

Każdy z nas codziennie korzystając z Internetu, narażony jest na wiele niebezpieczeństw, z których istnienia możemy nawet nie zdawać sobie sprawy. Łupem internetowych oszustów mogą paść nasze finanse, dane, a nawet skradziona może zostać nasza cyfrowa tożsamość. Dlatego też powinniśmy za wszelką cenę chronić siebie w sieci. Z pewnością skutecznie w tym zadaniu pomoże nam program komputerowy F-Secure TOTAL, o którym chcielibyśmy powiedzieć kilka słów.

Bezpieczne korzystanie z sieci dla każdego

F-Secure TOTAL zapewnia każdemu użytkownikowi bezpieczne poruszanie się po Internecie bez obawy o zainfekowanie komputera wirusami, czy też szkodliwym oprogramowaniem, takim jak ransomwere, programy szpiegujące i kradnące dane. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu możemy bez obaw korzystać z bankowości elektronicznej, portali społecznościowych oraz innych serwisów, gdzie podajemy swoje dane osobowe. Instalacja tego oprogramowania chroni zarówno głównego użytkownika komputera jak także innych korzystających, np. dzieci lub nastolatków, którzy są mniej ostrożni i często nieświadomi zagrożeń, jakie mogą czaić się w sieci.

Ochrona prywatności i bezpieczeństwo danych

Dzięki opcji VPN adres IP komputera zostaje ukryty i nikt nie jest w stanie wyśledzić naszej aktywności w sieci, zidentyfikować odwiedzanych stron. Zostaje zapewniona nam prywatność i nikt obcy nie może kontrolować naszej wirtualnej działalności. Program zabezpiecza także naszą sieć bezprzewodową przed próbami włamania się do niej. Wszystkie te funkcje są łatwe, intuicyjne w obsłudze, nie wymagają poświęcenia czasu na naukę, ani dużej wiedzy z zakresu informatyki. Pod adresami https://www.vebo.pl/f-secure-total oraz https://www.vebo.pl/f-secure-corporation znajduje się duży wybór licencji, oraz wersji F-Secure TOTAL. W sklepie z oprogramowaniem Vebo istnieje możliwość wybrania wersji odpowiedniej do potrzeb każdego użytkownika. W ten sposób zabezpieczymy swój komputer, dane oraz ukryjemy przed wścibskimi algorytmami śledzącymi nasze kroki w Internecie.

Udostępnij:

Komentarze: (0)

Podziel się swoją opinnią

Twój e-mial nie będzie widoczny. Pola oznaczone * są wymagane